Warsztat samochodowy Auto Serwis Szmid – O Firmie

Auto Serwis Szmid z siedzibą w Nowym Targu to firma z ponad stuletnią tradycją. Działamy nieprzerwalnie od czterech pokoleń i od zawsze jesteśmy związani z naprawą środków transportu. Nasze przedsiębiorstwo zaczynało od naprawy powozów, jednak ciągle rozwijamy się wprost proporcjonalnie do postępującej technologii. Drugie pokolenie właścicieli, wraz z upowszechnieniem samochodów, przekwalifikowało firmę na naprawę aut. Obecnie możemy identyfikować się jako warsztat samochodowy, jednak nasza działalność jest o wiele szersza.

Dzisiaj firma jest zarządzana przez czwarte pokolenie właścicieli, którzy postawili w jej ofercie na kompleksowe naprawy samochodów osobowych oraz lekkich ciężarówek. Zajmujemy się w szczególności mechaniką samochodową, elektromechaniką, wymianą szyb samochodowych, auto-tuningiem oraz serwisem klimatyzacyjnym. Nasza oferta obejmuje także szeroko rozumianą pomoc drogową. Do tej usługi zalicza się holowanie na lawecie oraz naprawę powypadkową. Auto Serwis Szmid, jako jeden z nielicznych w regionie specjalizuje się także w dorabianiu trudno dostępnych na rynku linek i cięgieł, wykorzystywanych m.in. do skrzyń biegów oraz hamulców ręcznych.

Obecne pokolenie właścicieli postawiło na całkowitą modernizację serwisu. W warsztacie używamy zaawansowanego sprzętu komputerowego, uznanej marki Bosh. Przy naszych naprawach, korzystamy z trwałych części i podzespołów od renomowanych dostawców. To właśnie one gwarantują, że każda naprawa wykonana w naszym serwisie da trwały efekt w samochodzie klienta, który na długo pozostanie bezawaryjny.