Mechanik samochodowy Szmid – klimatyzacje

Oferta klimatyzacji samochodowych

Wszyscy wiemy jak klimatyzacja potrafi być pomocna i użyteczna podczas letnich upałów. Jest w stanie przynieść ulgę, gdy z nieba leje się na nas przytłaczający skwar. Zazwyczaj nie potrafimy sobie wyobrazić podróży bez tego luksusu, ale zaniedbana, potrafi być niezwykle niebezpieczna nie tylko dla naszego samochodu, ale także dla naszego zdrowia.

Klimatyzacja bez okresowego czyszczenia staje się domem i schronieniem dla najróżniejszych grzybów i drobnoustrojów, które potrafią niebezpiecznie się rozwijać i powodować poważne choroby.

Aby nie paść ich ofiarą, zaleca się regularne i dokładne czyszczenie klimatyzacji. Jeżeli zdecydujesz się skorzystać z oferty naszego warsztatu samochodowego, zadbamy o jej dokładne odgrzybienie. Nasza oferta obejmuje dopełnienie brakującego gazu, naprawienie wszelkich występujących usterek, gruntowne czyszczenie oraz zdiagnozowanie sterowników. Gorąco zachęcamy też do zapoznania się z naszą ofertą elektromechaniki pojazdowej, działającej również na terenie Szczawnicy.