W 2014 roku firma Szmid uruchomiła Centrum Szyb Samochodowych w Nowym Targu. Wykonujemy zarówno najprostsze czynności, jak wymiana szyby, ale nasze ambicje i możliwości sięgają zdecydowanie dalej. Proponowana przez nas oferta jest wyjątkowo szeroka, a oferowane przez nas ceny, absolutnie konkurencyjne.

Wykonujemy dla Państwa profesjonalne szklenie busów i samochodów dostawczych – także gdy w grę wchodzi wycięcie fragmentu karoserii i wstawienie w jej miejsce szyby. Oferujemy także profesjonalne przyciemnianie szyb atestowanymi foliami, dzięki którym nie grozi Ci strata dowodu rejestracyjnego podczas kontroli drogowej. Prowadzimy też naprawę mechanizmów szyb, niezależnie od zaistniałych w nich usterek.

Jeżeli chciałbyś wymienić swoje szyby we własnym zakresie, nasza oferta nadal będzie dla Ciebie atrakcyjna. Posiadamy  bogatą ofertę wysokiej jakości szyb samochodowych w atrakcyjnych cenach. Oferujemy zarówno szyby nowe, jak i sprowadzane specjalnie przez nas używane szyby w idealnym stanie. Ta propozycja pozwoli Ci na zakup produktu wysokiej jakości w jeszcze niższej cenie.

Jakość użytych materiałów gwarantują nasi renomowani dostawcy, a nasza wyspecjalizowana załoga w fachowy sposób zajmie się przeprowadzeniem usługi. Zachęcamy też do skorzystania z naszej oferty klimatyzacji samochodowej.

logo Pilkington  logo Saint-gobaine  logo NordGlass   logo Wurth

Jeśli masz więcej pytań, z przyjemnością na nie odpowiemy: 570 513 200.